Ситуація у світі та країні через коронавірус напружена. Але українські дитячі будинки та інтерни взагалі лишилися осторонь. Ці заклади виявилися повністю не готовими до пандемії. Держава не забезпечує дітей-сиріт наразі навіть в актуальних потребах.
Тож, Благодійний Фонд «МАМА плюс Я» запустили акцію «Активуємо добро». Опитано керівництво таких закладів та виділені найголовніші потреби:
-безконтактні термометри;
-маски/респіратори;
-дезактин для обробки всіх поверхонь;
-паперові рушники;
-мило з дозатором;
-та інші дезинфікуючі засоби!
Можна обрати різні способи допомоги.
- Звернутися до Фонду «МАМА плюс Я» за телефоном +38 067 563 41 83.
- Робити добрі справи можна вдома. Перерахувати хоч 10 або 50 гривень, аби діти залишалися в безпеці в умовах пандемії. Картка Приватбанку: 5168 7422 0120 2946
Спільними зусиллями Фонду «МАМА плюс Я» вже вдалося допомогти 13 інтернатним закладам та дитячим будинкам із Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської та Київської областей. Проте, цього дуже мало!
Звітність та повна інформація на офіційному сайті: https://mamaplusya.dp.ua/
Нагадаємо, у запорізьких лікарнях тепер гроші «ходять» за пацієнтом.