inform.zp.ua

По Запоріжжю вдарили північнокорейською балістичною ракетою KN-23 та російською Х-31: що про них відомо

По Запоріжжю вдарили північнокорейською балістичною ракетою KN-23 та російською Х-31: що про них відомо

Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

Російські війська 15 лютого атакували Запоріжжя двома типами ракет – корейською «KN-23» та російською «Х-31». Вони влучили по об’єктах цивільної інфраструктури міста.

Про це повідомили в Нацполіції Запорізької області.

Росіяни вдарили по місту 15 лютого у період часу з 06:15 до 06:25. Вони нанесли три ракетні удари по території Запоріжжя ракетами типу «KN-23» та «Х-31» зафіксовані по об’єктах цивільної інфраструктури міста.

Уламками та вибухової хвилею пошкоджені території підприємств, багатоповерхові та приватні будинки. В результаті ракетної атаки до лікарні доставлено шістьох постраждалих.

Що таке KN-23

Hwasong 11GA (KN-23) — це твердопаливна тактична балістична ракета, виробництвом якої займається Північна Корея.

Ілюстративне фото.
Ракета KN-23

Як пояснював експерт Defence Express Іван Киричевський Суспільному, KN-23 є аналогом російського Іскандера. Проте цей тип ракет має більшу дальність польоту та значно більші габарити. Відрізняється й тип двигуна. У KN-23 він може бути твердопаливним з діаметром 1,1 м, що дозволяє мати транспортно-пусковій установці більше місця для ракети.

Х-31: що відомо про ракету

Х-31— радянська тактична керована ракета класу повітря-земля середньої дальності, яка запускається з літаків-винищувачів МіГ-29 та Су-27.

Ракета Х-31
Ілюстративне фото

Також Х-31 може застосовуватися з літаків Су-24, Су-34, Су-35 та МіГ-31.

Авіаційна тактична ракета Х-31 призначена:

Х-31 – протирадіолокаційна ракета. Це такий собі радянський аналог американської HARM. Зараз ракета Х-31 активно використовується росіянами під час нальотів тактичної авіації. Вона використовується з літаків типу Су-34, – зазначає військовий експерт Михайло Жирохов.

Експерт додає, Х-31 застосовують на прифронтових територіях, ракета наводиться на радіолокаційне випромінювання діючої станції.

Exit mobile version