inform.zp.ua

Закриють історико-культурний комплекс “Запорозька Січ”: причини

Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ" запрацює з 8 травня. Музейна частина заповідника "Хортиця" стане доступною для екскурсій.

Ілюстративне фото/Иллюстративное фото

Мешканців Запоріжжя попередили, що в період з 23 до 24 серпня буде закритий історико-культурний комплекс “Запорозька Січ”.

Про це повідомляє Національний заповідник “Хортиця”.

Такі заходи пов’язані з проведенням дезінфекційних заходів:

“Повідомляємо, що у зв’язку з проведенням дезінсекційних заходів історико-культурний комплекс “Запорозька Січ” буде ЗАКРИТО для відвідування 23 і 24 серпня”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 18 серпня о 13:45 з’явилася інформація, що на території острова Хортиця розпочалася пожежа на загальній площі 4 гектари. У заповіднику загорілася суха трава, причини встановлюються.

2 липня у мережі ширилося відео, на якому зафільмували велику кількість мертвої риби біля берегів острову Хортиця. Причиною цього явища є скид води з Дніпровської ГЕС.

Після знищення росіянами Каховської ГЕС вода частково відійшла від берегів Дніпра. На пошуки давніх артефактів з-під води вийшли археологи. Їхні експедиції обвінчалися сотнями й тисячами нових знахідок.

Inform.zp.ua зібрав інформацію про знайдені пам’ятки історії на острові Хортиця.

Читайте також:

Протягом минулої доби у Вознесенівському та Олександрівському районах Запоріжжя було проведено планові моніторингові дослідження атмосферного повітря. Виявлено перевищення концентрацій забруднюючих речовин, що можуть негативно впливати на здоров’я людей.

У Дніпровському та Хортицькому районах Запоріжжя виявили відхилення від норми у питній воді.

На п’яти запорізьких пляжах у Дніпрі виявили непатогенні холерні вібріони, які викликають діарею та зневоднення. Захворіти холерою можливо при проковтуванні брудної зараженої води.

У Запоріжжі, на території Комунарського району, запроваджено карантинний режим через виявлення жовто-бурого мармурового клопа. Цей шкідливий організм поширився на площу 4 гектари, створюючи серйозну загрозу для місцевих рослин.

Exit mobile version