У Запоріжжі та Запорізькій області до кінця січня збережеться аномально тепла погода для цієї пори року. Температура залишатиметься плюсовою, снігу не очікується.
Про це повідомляє сайт sinoptik.ua.
У понеділок, 27 січня, буде похмуро, без опадів. Температура коливатиметься від +4 до +8°C.
У вівторок, 28 січня, вранці небо затягнеться хмарами, але вдень та ввечері очікується ясна погода без опадів. Температура від +4 до +10°C.
У середу, 29 січня, вранці небо знову буде похмуре, і така погода протримається до кінця дня, без опадів. Температура від +3 до +10°C.
У четвер, 30 січня, похмуро, без опадів. Температура повітря від +7 до +10°C.
У п’яницю, 31 січня, також похмуро, але без опадів. Температура повітря підвищиться до +6-+12°C.
Нагадаємо, за прогнозами Українського гідрометеорологічного інституту, зима 2024-2025 років в Україні буде аномально теплою. Формування потужного антициклону в Атлантиці є основною причиною майбутнього потепління. Цей антициклон сприяє переміщенню теплого повітря із субтропічних регіонів у бік України, що призведе до значних аномалій у зимових температурах. Такі погодні явища стають дедалі частішими через глобальні зміни клімату.
Читайте також:
Увечері 21 січня жителі Запоріжжя зможуть спостерігати рідкісне астрономічне явище – парад планет. Шість планет Сонячної системи — Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран і Нептун — опиняться по один бік від Сонця і будуть розташовані в одному ланцюжку на небесній сфері.
У Запоріжжі 2 лютого о 17:00 у Незламному Хабі “Орбіта” відбудеться вечір пам’яті «Феномен Андрія Лободи: музика і натхнення Запоріжжя». Подія присвячена 10-й річниці з дня смерті музиканта.
Мешканці Комунарського району Запоріжжя скаржаться на неприємний запах у повітрі. Фахівці екоінспекції почали перевірку джерел потенційного забруднення повітря. Однак наразі нічого не знайшли.