inform.zp.ua

У запорізькому ліцеї планують побудувати протирадіаційне укриття: яка вартість

У "Запорізькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Захисник" планують побудувати протирадіаційне укриття орієнтовною вартістю 118 млн грн.

Ліцей-інтернат "Захисник". Фото з платформи

У “Запорізькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник” планують побудувати протирадіаційне укриття за орієнтовною вартістю 118 млн грн.

Про це повідомляється на платформі Dream.gov.ua.

Замовником проєкту є Запорізька обласна державна адміністрація, а виконавцем — ДП “Місцеві дороги Запорізької області”. Фінансування планується за рахунок місцевого та обласного бюджетів.

Укриття буде складатися з основних і допоміжних приміщень. Основні приміщення включатимуть зони для різних вікових груп дітей, зокрема для учнів 1-12 класів, а також зону для дорослих, ігрові зони, санвузли, медпункт, пожежний пост, вентиляцію та приміщення для зберігання продуктів і води. Приміщення для зберігання їжі та води будуть розраховані на два дні.

Будівля передбачає окремі зони для учнів 1-2, 3-4 та 5-12 класів. В укритті плануються ігрові зони з покриттями, зручні умови для відпочинку, а також медичне та санітарне обладнання. У разі надзвичайної ситуації для евакуації передбачено виходи через сходові клітки та підземний тунель. Споруда буде оснащена сучасними системами вентиляції, водопостачання, електропостачання, опалення та аварійного живлення.

Всі матеріали, що будуть використовуватися в обробці, повинні бути безпечними для дітей.

Нагадаємо, щонайменше 20 шкіл у Запоріжжі можуть бути закриті до початку нового навчального року через недостатнє фінансування з державної субвенції. Наразі триває оцінка ситуації, а через місяць департамент освіти міськради представить свої пропозиції щодо оптимізації.


Читайте також:

З початку 2025 року в Україні спостерігається зростання цін на оренду житла. Проте Запорізька область залишається однією з трьох з найнижчими цінами на оренду квартир.

У Заводському районі Запоріжжя в ніч з 2 на 3 лютого невідомі особи під час повітряної тривоги потрапили до найпростішого укриття, розташованого в одному з гуртожитків, пограбували його та завдали значних пошкоджень.

Вартість однокімнатних квартир у багатьох містах України зростає, однак у Запоріжжі, через близькість до лінії фронту, ціни продовжують знижуватися.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version