inform.zp.ua

ЄС запровадив санкції проти керівника “Юнармії” на ТОТ Запорізької області: що про нього відомо

Керівник “Юнармії” на ТОТ Запорізької області Фідаїл Бікбулатов. Кадр з окупаційних джерел

Керівник так званого регіонального штабу “Юнармії” на тимчасово окупованій Запорізькій області Фідаїл Бікбулатов потрапив під санкції Євросоюзу в межах 16-го пакета обмежень. 

Про це йдеться у рішенні від 24 лютого, опублікованому на офіційному сайті Європейського Союзу.

Зазначається, що Бікбулатов займався вербуванням дітей до “Юнармії” та заохочував їх до військової підготовки. Також він причетний до набору добровольців для участі у війні проти України на боці російської армії. Крім цього, його звинувачують у примусовій депортації українських дітей до Росії та поширенні проросійської пропаганди.

Керівник “Юнармії” на ТОТ Запорізької області Фідаїл Бікбулатов у Бердянську. Фото з окупаційних джерел

ЄС визнав його дії такими, що загрожують суверенітету та територіальній цілісності України. Санкції передбачають замороження активів і заборону на в’їзд до країн Євросоюзу.

Раніше ми також писали, що цей рух створили окупанти в тимчасово окупованому Мелітопольському районі. У грудні 2024 року керівника незаконного дитячого військово-політичного руху “Юнармія” заочно засудили до 11 років ув’язнення. Суд також заборонив чоловіку обіймати посади в органах державної влади чи місцевого самоврядування протягом 5 років.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version