inform.zp.ua

У Запоріжжі на ремонт доріг витратять 10 мільйонів гривень: тендер

remont doroga trassa

Департамент муніципального управління Запорізької міської ради оголосив тендер на ремонт доріг на суму 10 мільйонів гривень. 

Про це йдеться у відповідному тендері у системі державних закупівель “Prozorro”.

Підрядника планують знайти найближчим часом, а самі роботи мають завершити до серпня 2025 року. Ремонт охопить найбільш завантажені дороги міста.

У рамках проєкту планують:

Скріншот тендеру з системи “Prozorro”

Нагадаємо, що у Запоріжжі планують провести аварійний ремонт приміщення філії дитячої художньої школи на бульварі Центральному, 3. На це з міського бюджету планують витратити 2,1 мільйони гривень.

Раніше ми писали, що у Запоріжжі планують провести ремонт скверу в Олександрівському районі. Вартість проєкту перевищує 22,1 мільйона гривень.


Читайте також:

У Запоріжжі в Центрі творчості дітей та юнацтва Олександрівського району планують провести капітальний ремонт. Попередня вартість майже 13 мільйонів гривень.

Російські війська активізували спроби прориву на півдні України, зокрема в бік Запоріжжя. Окупанти щодня проводять до 20 атак малими групами на Новопавлівському напрямку і до 10 — на Оріхівському.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version