Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізьке СБУ допомогло знищити російську вогнеметну систему “Солнцепьок” (ВІДЕО)

Запорізьке СБУ допомогло знищити російську вогнеметну систему “Солнцепьок” (ВІДЕО)

Оккупанты на Запорожском направлении обстреляли свои позиции
Тяжёлая огнемётная система "Солнцепёк"

Співробітники Запорізького управління СБУ виявили позицію важкої вогнеметної системи “Солнцепьок” російської армії. За допомогою HIMARS українським військовим вдалося її знищити.

Про це повідомили в пресслужбі Служби безпеки України.

“Солнцепьок” вважається “гордістю” російського ВПК. Ця вогнеметна система мала завдати удару по позиціях українських військових, які проводять контрнаступ на цьому напрямку.

“Завдяки координації співробітників Служби безпеки і артилеристів ЗСУ ТОС-1А” Солнцепьок ” був знищений разом з екіпажем і повним боєкомплектом. І у фінальному поєдинку з ракетою HIMARS ворожий “Солнцепьок” відсвяткував свою поразку розкішним салютом”, – повідомили в СБУ.

Як писав раніше Inform.zp.ua, бійці підрозділу бойових дронів бригади “Червоної Калини” відпрацювали завдання на запорізькому напрямку. Вони знищили позиції та техніку окупантів за допомогою FPV-дронів.