Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Головна » Події » Спорт » Уродженець Запоріжжя виборов медаль на Олімпійських іграх: подробиці

Уродженець Запоріжжя виборов медаль на Олімпійських іграх: подробиці

Фото зі сторінки: Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області/Фото со страницы: Отделение Национального олимпийского комитета Украины в Днепропетровской области

Михайло Кохан, уродженець Запоріжжя, завоював бронзову медаль на Олімпійських іграх 2024 року в дисципліні метання молота.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

4 серпня 2024 року, під час фінальних змагань з метання молота серед чоловіків, Кохан виборов бронзу, метнувши молот у другій спробі з результатом 79,39 м.

Михайло Кохан — бронзовий призер чемпіонату світу 2024 року та займає третє місце у світовому рейтингу. На попередній Олімпіаді в Токіо він зупинився за крок від медалі, посівши четверте місце.

23-річний спортсмен, виступаючи від Дніпропетровщини, не забуває свої корені та передав теплі слова рідному Запоріжжю після змагань:

“Хотілося б передати великий привіт Малому ринку в Запоріжжі. Знаю, там мої друзі дивляться мене.”

Михайло Кохан вперше заявив про себе на міжнародному рівні у 2017 році, коли виграв чемпіонат світу серед юнаків у Найробі (Кенія) з результатом 82,31 м.

У 20 років Михайло встановив кілька історичних рекордів:

• Став наймолодшим учасником фіналу Олімпіади у метанні молота.
  • Наймолодший легкоатлет в історії Олімпіад, який кинув молот далі ніж за 80 м.
  • Наймолодший метальник молота, котрий посів четверте місце на Олімпійських іграх.

Крім того, Михайло — рекордсмен України серед юнаків до 16 років в метанні молота 5 кг з результатом 77,14 м.

У 2023 році за досягнення високих спортивних результатів на III Європейських іграх у Кракові (Польща), проявлену самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України, Михайло Кохан був нагороджений медаллю «За працю і звитягу».

Усі досягнення Михайла Кохана:

2017 рік:

Чемпіонат світу серед юнаків (Найробі, Кенія): «золото» (82,31 м)

Європейський юнацький олімпійський фестиваль (Дьєр, Угорщина): «золото» (78,28 м)

2018 рік:

Чемпіонат Європи серед юнаків (Дьєр, Угорщина): «золото» (87,82 м) (рекорд світу Європи та України серед юнаків до 18 років в метанні молота 5 кг – 87,82 м)

Чемпіонат світу серед юніорів (Тампере, Фінляндія): «срібло» (79,68 м)

Юнацькі Олімпійські ігри (Буенос-Айрес, Аргентина): «золото» (85,14 м)

2019 рік:

Чемпіонат Європи серед юніорів (Бурос, Швеція): «золото» (84,73 м) (рекорд Європи)