Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Чому російська бронетехніка виявилася малоефективною на півдні України: пояснення Сил оборони

Чому російська бронетехніка виявилася малоефективною на півдні України: пояснення Сил оборони

Чому російська бронетехніка виявилася малоефективною на півдні України: пояснення Сил оборони

Війна в Україні. Ілюстративне фото

На південному фронті України росіяни стикаються з труднощами в використанні бронетехніки, особливо в степовій зоні, де бойові дії відбуваються відкрито.

За словами Владислава Волошина, речника Сил оборони півдня в коментарі Liga.net, такі умови роблять техніку вразливою для атак дронів і артилерії.

“Сучасна війна демонструє, що бронетехніка не є гарантією успіху. Вона стає легкою мішенню на відкритому просторі, особливо на півдні, де противник може швидко виявити техніку та знищити її за допомогою безпілотників і артилерійських ударів”, — зазначив Волошин.

Він також додав, що на Времівському напрямку російські сили планують використовувати бронетехніку для підтримки піхоти, а не лише для транспортування. Тренування проходять в районах Приютного та Левадного у Запорізькій області.

Крім того, Волошин повідомив, що окупанти активно використовують легкі транспортні засоби, такі як багі та мотоцикли, для маневрування між позиціями. Це дозволяє їм уникати мінних полів і швидко доставляти особовий склад. Однак українські безпілотники виявляються ефективними проти цих засобів.

Нагадаємо, російські війська почали використовувати безпілотники обладнані оптоволоконними дротами довжиною 10 кілометрів.