Головна » Суспільство » Авіаудар по порту в тимчасово окупованому Бердянську: подробиці

Авіаудар по порту в тимчасово окупованому Бердянську: подробиці

В порту Бердянська пролунали вибухи
В тимчасово окупованому порту Бердянська пролунали вибухи. Скріншот з deepstatemap

Вчора, 22 листопада, близько 23:40, у тимчасово окупованому Бердянську пролунали вибухи в районі порту.

За словами псевдогубернатора тимчасово окупованої частини Запорізької області Євгена Балицького, ЗСУ завдали авіаудару керованою ракетою. Він заявив, що внаслідок удару ніхто не постраждав. Виникла пожежа, яку, нібито, вже загасили. Інформацію щодо влучань в районі порту підтвердили в Бердянській міській військовій адміністрації:

“Гауляйтер Запорізької області Євген Балицький повідомив про влучання і загоряння в Бердянському порту. За його словами пожежу ліквідовано, порт працює”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що після захоплення Бердянська російські війська активно використовують місцевий порт на Азовському морі для перевезення озброєння та військової техніки. Крім того, росіяни перевозять з порту на територію рф награбоване (зерно, обладнання, метал тощо).

Читайте також:

16 листопада у Запоріжжі відбулася церемонія прощання з Анастасом Пушкарем, військовим з тимчасово окупованого Бердянська, який загинув на війні.

У тимчасово окупованому Бердянську російські війська посилили перевірки місцевих жителів, звертаючи особливу увагу на перевірку телефонів.

З’явилась інформація, що росіяни таємно поховали тіла двох підлітків з Бердянська Тиграна Оганнісяна і Микити Ханганова, яких жорстоко вбили. 

Inform.zp.ua поспілкувався із заступником голови Бердянської районної ради Віктором Дудукаловим, аби дізнатися про обстановку в місті та районі, поведінку окупантів та життя людей, яке контролюють росіяни третій рік поспіль.

Курортне місто Бердянськ на узбережжі Азовського моря знаходиться під російською окупацією вже майже три роки. За весь цей час свято Дня міста, що щорічно відзначається 17 вересня, набуло нових сенсів – спогади про грандіозність подій в місті, що були до початку повномасштабного вторгнення та сум мешканців в окупації за мирним життям.