Головна » Суспільство » Освіта » У гімназії «Запорізька Січ» завершили ремонт укриття (ФОТО)

У гімназії «Запорізька Січ» завершили ремонт укриття (ФОТО)

Відремонтоване укриття у гімназії "Запорізька Січ".
Відремонтоване укриття у гімназії "Запорізька Січ". Фото: міськрада

У гімназії «Запорізька Січ» після капітального ремонту укриття відновили очне навчання. Приміщення площею 382 м² зробили безпечним та комфортним для дітей.

Про це повідомила в.о. міського голови Запоріжжя Регіна Харченко у своєму телеграм-каналі. 

Під час ремонту замінили внутрішні сходи, обладнали санвузол, встановили протипожежні двері та примусову вентиляцію, а також оновили електромережі. Вихід облаштували спеціальним підіймачем для маломобільних груп. Тепер в укритті можуть одночасно навчатися 150 дітей.

Наразі у Запоріжжі вже 88 шкіл працюють офлайн. За словами Харченко, міська влада продовжує роботу, щоби більше учнів змогли повернутися до звичайного навчання.

Раніше ми писали, що у селі Петропіль відкрили п’яту в Запорізькій області підземну школу. Вона дозволить 400 дітям навчатись очно у дві зміни.

Нагадаємо, що у Запоріжжі планують відремонтувати їдальню та харчоблок у гімназії №6. Після оновлення тут забезпечуватимуть обідами майже дві тисячі дітей.

Також Inform.zp.ua писав, у Запоріжжі 88 шкіл працюють у змішаному форматі. У всіх цих закладах організовано безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів. У майбутньому планується перевести деякі дитсадки на повноцінний режим роботи.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈