Головна » Суспільство » Над Запоріжжям збивали вночі шахеди: який результат

Над Запоріжжям збивали вночі шахеди: який результат

ЗСУ. Ілюстративне фото

У ніч на 21 березня українські сили ППО збили 114 ударних безпілотників Shahed та дрони-імітатори різних типів, зокрема і в Запорізькій області.

Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ.

Загалом Росія атакувала Україну 214-ма безпілотниками. Озброєння запустили з території Курської, Брянської області, а також з Міллєрово та Приморсько-Ахтарська та Криму. Відбивали атаку авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи.

Ще 81 дрон-імітатор був локаційно втрачений, тобто не досягнув своїх цілей.

За словами Івана Федорова, о 19:58 у Запорізькій області оголосили про загрозу ударних безпілотників. Пізніше повідомил про роботу української ППО.

Внаслідок російської атаки постраждали Одещина, Хмельниччина, Сумщина та Київщина. Інформація про руйнування уточнюється.

Статистика ППО. Фото: Повітряні Сили

Раніше ми писали, пізно ввечері 20 березня росіяни обстріляли Запорізький район керованими авіабомбами. Вони влучили по цивільній інфраструктурі, поранено шестеро людей.


Читайте також:

Президент України під час розмови із президентом США обговорював можливість відновлення Запорізької АЕС після її деокупації.

ВПО Запорізької області тепер можуть подати заяву на відшкодування збитків через міжнародний Реєстр у Гаазі через “Дію”.

На Запоріжжі ввели розподіл повітряних тривог. Якщо загроза є лише для прифронтових населених пунктів, сирену в Запоріжжі не вмикатимуть.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈