Головна » Кримінал » У Запоріжжі прикордонники викрили організатора незаконних виїздів для військовозобов’язаних

У Запоріжжі прикордонники викрили організатора незаконних виїздів для військовозобов’язаних

У Запоріжжі викрили організатора незаконних виїздів для військових
Затримання підозрюваного. Фото: Державна прикордоннас служба України/Задержание подозреваемого. Фото: Государственная пограничная служба Украины

Співробітники Бердянського прикордонного загону разом з Нацполіцією затримали 32-річного жителя Запоріжжя, який за 15 000 доларів пропонував призовникам “гарячі тури” за кордон.

Державна прикордонна служба України.

Зловмисник обіцяв виготовити фальшиві документи, які дозволяли уникнути мобілізації, включаючи “білий білет”. У вартість послуг входили всі необхідні документи для зняття з військового обліку в ТЦК та СП і можливість безперешкодного перетину кордону.

Затримання відбулося під час отримання першої частини платежу — 2 000 доларів.

Чоловікові повідомлено про підозру за статтею 332 КК України “Незаконне переправлення осіб через державний кордон”. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з електронним контролем на 30 діб.

Нагадаємо, у соціальних мережах невідомий намагався встановити довірливий контакт з двома ученицями 8 класу, щоб завербувати їх для дій проти сил оборони та органів місцевого самоврядування.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈