Вчора вночі, 18 квітня, у Комунарському районі загинули дві малолітні дівчинки – 4 і 9 років. Діти отруїлися чадним газом під час приготування їжі вдома.
Про це повідомляє Національна поліція Запорізької області.
У квартирі багатоповерхівки, де сталося задимлення, перебував 22-річний чоловік та троє неповнолітніх. Дві дівчинки загинули, а їхня 17-річна сестра потрапила до лікарні з отруєнням продуктами горіння.
Попередньо встановили, що задимлення сталося через недбале поводження з газовою плитою під час приготування їжі. Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу (нещасний випадок). Наразі триває слідство.
Правоохоронці закликають мешканців бути особливо уважними у поводженні з газовими та електроприладами, не залишати їх без нагляду та навчати дітей правилам безпеки.
Читайте також:
У ніч на 18 квітня патрульні зупинили Mercedes-Benz на блокпосту в Запоріжжі. За кермом була жінка з явними ознаками алкогольного сп’яніння.
47-річна жінка підтримала окупаційну владу, займала посаду декана в окупованому Мелітополі та організувала навчальний процес за російськими стандартами. Тепер їй загрожує до 12 років ув’язнення.
Служба безпеки України викрила двох мешканок Запоріжжя, які систематично поширювали в забороненій соцмережі проросійську пропаганду.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈