Ми у соцмережах
Головна » Новини » Запорізький тенісист Максим Ніколенко здобув “бронзу” на Паралімпіаді

Запорізький тенісист Максим Ніколенко здобув “бронзу” на Паралімпіаді

Тенісист Максим Ніколенко. Фото: Іван Федоров

Сьогодні, 6 вересня, тенісист із Запоріжжя Максим Ніколенко здобув бронзову медаль на Паралімпійських іграх у Парижі. Медаль запоріжця стала другою для України в настільному тенісі.

Про це повідомляє Суспільне спорт.

У Парижі відбулися півфінальні поєдинки з чоловічого настільного тенісу у класі MS8.  Максим Ніколенко розпочав виступ зі стадії 1/8 фіналу, перейшовши іспанця Алехандро Діаса. У чвертьфіналі Ніколенко виграв француза Клемана Бертьє з рахунком 3:2. Однак поступився у півфіналі китайцю Шуаї Жао.

Крім запоріжця, у змаганнях брав участь Віктор Дідух, який вийшов до фіналу та переміг представника Таїланду Пісіта Вангпхонпханасірі у чотирьох сетах.

Що відомо про Максима Ніколенко

• 2014 року виграв особисту срібну нагороду світової першості в Пекіні.
  • У 2016 році став паралімпійським чемпіоном командного турніру разом з Віктором Дідухом та Михайлом Поповим.
  • У 2017 році став чемпіоном світу в командному турнірі.
  • У 2021 році в Токіо здобув срібну медаль командних змагань і бронзову одиночних.
  • У 2023 році став віцечемпіоном Європи в одиночному розряді класу MS8 та бронзовим призером парних змагань.

Нагадаємо, що вчора запорізький спортсмен Максим Ніколенко в настільному тенісі переміг у чвертьфіналі француза Клемана Бертьє. Вихід до півфіналу гарантував тенісисту мінімум бронзову медаль.

Читайте інші матеріали про Паралімпійські ігри-2024:

5 вересня, запорізька штовхальниця ядра Марія Помазан виборола золоту медаль на Паралімпійських іграх в Парижі.

Запорізький легкоатлет Микита Барабанов разом із Оксаною Ботурчук отримали срібну медаль у забігу на 100 метрів у класі Т12. Вони фінішували другими з результатом 12.17 секунд.